Pet Salon - Best Free Pet Game

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Mini Pet Media Games
Pet Salon - Best Free Pet Game oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız eğlenceli mi eğlenceli mükemmel bir oyuna sahip olabilirsiniz.

Pet Salon - Best Free Pet Game oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız eğlenceli mi eğlenceli mükemmel bir oyuna sahip olabilirsiniz. Bu harika oyun ile eğlencenin sınırlarını zorlayacak ve tarifsiz anlar yaşayarak bu oyunu hiç elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

Pet Salon - Best Free Pet Game oyununda bir pet salonunun sahibi olacak ve salonunuza gelen birbirinden sevimli hayvanlara bakım yapacak ve onları süsleyerek mutlu olmalarını sağlayacaksınız. İlk olarak menüde bulunan sevimli yavru hayvanlardan istediğiniz birini seçerek oyunu oynamaya başlayacaksınız.

Seçtiğiniz hayvanı ilk olarak yıkamanız gerekiyor, çünkü çok kirlenmiş durumda. Menüde bulunan her hayvanın türüne özel olarak üretilmiş olan özel şampuanı kullanarak hayvanınızı yıkayacak ve tertemiz olmasını sağlayacaksınız. Sonra kurutma makinesi ile onun tüylerini kurutacak ve tarayarak güzel tüylere kavuşmasını sağlayacaksınız. Sonra da onun tırnaklarını kesip kısaltacak ve kıyafet menüsünde bulunan birbirinden şirin hayvan kıyafetlerinden en çok beğendiğiniz birini seçip ona giydirerek onu güzel aksesuarlar ile süsleyeceksiniz.

Daha Fazla Göster
Pet Salon - Best Free Pet Game indir